Jeśli nie złoty dąb to …..?

O gustach się nie rozmawia i kolor złoty dąb wielu może się podobać. Od zawsze król kolorów okien. Długo trwało ale stracił pierwsze miejsce na rzecz koloru antracyt. Moda na kolor antracyt trwa, ale pojawia się pytanie co dalej w temacie koloru okien, jaki trend przed nami.

Producenci stolarki PCV nie próżnują, by zaskoczyć klientów nowymi propozycjami. Jednym z liderów nowych rozwiązań w zakresie kolorystyki okien PCV jest firma VEKA.

Mocnym akcentem firmy Veka było wprowadzenie profili spektral…  slaskieokna.eu/nowosci

Struktura o matowej powierzchni (wydaje się jakby aksamitna w dotyku) została bardzo dobrze przyjęta przez klientów. Początkowo w pięciu kolorach, doczekała się już 14 kolorów. Zauważyliśmy, że klienci preferują kolor czarny, choć w swoim portfolio mamy też realizację w bikolorze: granatowym od zewnątrz i szarym jasnym od wewnątrz. Jednolite nowoczesne kolory z daleka przypominające aluminium, z bliska delikatny aksamit… czy podbiją rynek ?

Na tym oczywiście nie koniec. Klienci preferujący naturalne drewno też powinni być mile zaskoczeni.

Profile VEKA w trzech nowych kolorach imitujących drewno dębowe mają supermatowe wykończenie, doskonale naśladują barwy i strukturę surowego drewna. Dodatkowo wyglądają jakby były wykonane z klejonego drewna. Moda na renowację starych stodół, wiejskich domów jeszcze bardziej wzmacnia zapotrzebowanie na materiały budowlane, które pozwolą solidnie i jednocześnie estetycznie odbudować dawne, zniszczone już elementy architektury lub zastąpić je technologicznie stworzonymi odpowiednikami.

Wydaje się, że w najbliższym czasie czeka nas coraz więcej realizacji w kolorze czarnym (jet black) i coriander; a nasz wybór …może siena noce.

 

Close Menu